TILLITSVALGTE

23.04.2015, sist endret 25.09.2017
DSOs tillitsvalgte, sorter per rederi

COSL DRILLING EUROPE

Klubbleder Erik Olsen (DNMF)
Mobil: 482 60 215
e-mail: erik.olsen@cosl.no
Kontakt for plattformsjefene Aksel Øren
Mobil: 991 29 989
e-mail: aksel.oren@cosl.no

COSL Innovator

Tillitsvalgt Cato Eilertsen (NSOF)
Mobil: 976 82 044
e-mail: cato.eilertsen@cosl.no

Tillitsvalgt Ronny Tøvik (NSOF)
Mobil: 952 57 494
e-mail: ronny.tovik@cosl.no

Tillitsvalgt Kenneth Ingebrigtsen (NSOF)
Mobil: 916 76 457
e-mail: kenninge@online.no

Tillitsvalgt Christer Sjo (DNMF) 
Mobil: 908 22 436 
e-mail:christer.sjo@cosl.no


COSL Pioneer

Tillitsvalgt Oddgeir Styve (DNMF)
Mobil: 917 18 134
e-mail: styven@online.no

Tillitsvalgt Eirik Søyland (NSOF)
Mobil: 920 27 685
e-mail: eiriksoy@online.no

Tillitsvalgt John Morten Waage (NSOF)
Mobil: 959 26 975
e-mail: jeemwe@hotmail.com


COSL Promoter

Tillitsvalgt Marte Constanse Olsen (NSOF)
Mobil: 917 26 713
e-mail: marteconstanse@gmail.com

Tillitsvalgt Stian S. Haugen (DNMF)
Mobil:
e-mail:

COSL Prospector

Tillitsvalgt Stein-Arne Harøy (DNMF)
Mobil: 901 63 620
e-mail: stein-arne.haroey@cosl.no

Tillitsvalgt Ina Eide (NSOF)
Mobil: 924 47 534
e-mail: ina.eide@cosl.no

Tillitsvalgt Roar Kyvik (NSOF)
Mobil: 911 81 843
e-mail: roar.kyvik@cosl.no


DOLPHIN AS

Klubbleder Ivar Brekke (DNMF)
Mobil: 922 13 414
e-mail: DSO@dolphindrilling.no
e-mail: ivar.brekke@dolphindrilling.no


ISLAND OFFSHORE
Island Offshore Crewing AS

Hovedtillitsvalgt Peder - André Søvdsnes (NSOF)
e-post: tv.dso@islandoffshore.com
Telefon: 917 19 656

Island Constructor

Tillitsvalgt Ole Bernt Nyhagen (DNMF)
E-post: ole-nyh@online.no
Telefon: 970 14 418

Island Frontier

Tillitsvalgt Kim Are Gjerset (DNMF)
E-post: kimgjerset@hotmail.com
Telefon: 993 80 680 

Island Wellserver

Tillitsvalgt Odd Henning Hildre (DNMF)
E-post: ohhildre@yahoo.no
Telefon: 924 12 340

KNUTSEN OAS

Hovedtillitsvalgt Per Ove Madsen (NSOF)
Telefon: 52 84 03 92
Mobil: 938 60 404
Omb: 74 86 68 27
e-mail privat: povemg@gmail.com



ODFJELL DRILLING AS

Deepsea Bergen

Klubbleder Roger Skåtøy (DNMF)
Ombord: 52 88 60 00 (spør etter Roger)
Mobil: 412 09 751
e-mail DSO: post@dso-odfjelldrilling.com

Deepsea Atlantic

Tillitsvalgt Vidar Høyland(NSOF)
Ombord: 52 88 62 00
Mobil: 916 43 599
e-mail privat: vhoyland@dso-odfjelldrilling.com

Tillitsvalgt Ole Martin Bere(NSOF)
Ombord: 52 88 62 00
Mobil: 479 31 660
e-mail privat: ombere@gmail.com

Island Innovator

Tillitsvalgt Vidar Haltbakk (DNMF)
Ombord: 52 88 47 96 (spør etter Vidar)
e-mail DSO: vhaltbakk@dso-odfjelldrilling.com

Tillitsvalgt Håkon Lunde (NSOF)
Ombord: 52 88 47 96 (spør etter Håkon)
Mobil: 918 80 464
e-mail DSO: hlunde@dso-odfjelldrilling.com


OSM

Haven

Klubbleder Mattias Nilsson
mob: +46707511376
e-mail privat: mattiasnilsson2010@live.se

Tillitsvalgt Tom Tornes (NSOF)
Telefon: 907 79 066
e-mail privat: tom-torn@online.no


Heidrun B

Tillitsvalgt Jan Moldal (DNMF)
Telefon: +47 97 71 44 50
E-mail: jamold@statoil.com
E-mail: gm_HDBTSL@statoil.com
E-mail: janmold@online.no

Tillitsvalgt Mattias Nilsson (NSOF)
Telefon: +46 707 51 13 76
e-mail: mattiasnilsson2010@live.se


NORTH ATLANTIC CREW AS


West Hercules

Sigurd Karlsen
TLF: 97591832
Mail: sigurd.karlsen@seadrill.com


West Elara

Leif Kristian Olsen
TLF: 95723995
Mail:leifkristian@gmail.com

West Venture

Rune Knutsen
TLF: 90979778
Mail:knutsen81@gmail.com


West Navigator

Roy Andre Solstrand (NSOF)
TLF: 99626755
Mail: solstrand66@gmail.com


SAIPEM SPA

Scarebeo 8

Klubbleder Stian Berntzen Nytun (DNMF)
Mobil: 993 24 430
e-mail privat: stiannytun@hotmail.com

Tillitsvalgt Jimmy Kenneth Johansen (DNMF)
Mobil: 916 97 283
e-mail privat: jimmykjoh@hotmail.com



SONGA SERVICES

Klubbleder Jarle Medalen (NSOF)
e-mail privat: jarle_medalen@hotmail.com
Mobil: 94 36 06 71

Styret
Jarle Fossan Medalen NSOF
e-mail privat: jarle_medalen@hotmail.com
Mobil: 94 36 06 71


Katja Dienemann NSOF
e-mail privat: dienkat@hotmail.com
Mobil: 41 51 88 37

Frank Remi Maasbach DNMF
e-mail privat: remimaasbach@hotmail.com
Mobil: 91 18 28 09

Raymond Abelsen DNMF
e-mail privat: ra.abelsen@gmail.com
Mobil: 41 04 44 70

Kim Jomar Berg NSOF
e-mail privat: kimjomarberg@online.no
Mobil: 95 29 90 85

Songa Equinox
Jonny Eide DNMF
e-mail privat: jeide@Songaoffshore.com
Mobil: 97 18 36 68

Svein-Ove Lingjerde DNMF
e-mail privat: solin78@hotmail.com
Mobil: 99 42 53 88

Songa Endurance

Terje Vederhus NSOF
e-mail privat: ter-ved@online.no
Mobil: 41 67 57 43

Eirik Søyland NSOF
e-mail privat: eiriksoy@online.no
Mobil: 92 02 76 85

Inge Borge
e-mail privat: borgeinge@gmail.com
Mobil: 48 00 88 08


Songa Encourage

Geir Bakkum DNMF
e-mail privat: gbakku@online.no
Mobil: 41 32 00 21

Asgeir Mangne Roald NSOF
e-mail privat: asro@mimer.no
Mobil: 93 40 23 02


Raymond Abelsen DNMF
e-mail privat: ra.abelsen@gmail.com
Mobil: 41 04 44 70


Songa Enabler
Lars Robert Moe DNMF
e-mail privat: larsrobert.moe@gmail.com
Mobil: 95 12 25 75

Torbjørn Lone DNMF
e-mail privat: torbjoernLone@hotmail.com
Mobil: 45 66 59 81

Ørjan Solberg NSOF
e-mail privat: orjansolberg@gmail.com
Mobil: 90 07 38 14




FLOATEL

Hoved Tillitsvalgt: Stefan Jakobsson (NSOF)
Telefon: +46 709 199 190
e-mail privat: jakobsson.stefan@icloud.com


STENA

Tillitsvalgt: Einar Otto Olaussen (NSOF)
Telefon: 52 87 30 01 / 52 87 30 02
e-mail privat: einar.olaussen@gmail.com 
e-mail omb: sdon.dpor@stena.com 


TEEKAY OFFSHORE CREWING AS

Navion Saga


Hoved Tillitsvalgt Stian Fauskanger Eidsaa (DNMF)
Telefon: 411 28 174
e-mail privat: seidsaa@gmail.com

Kontakt for plattformsjefene Arild Magnussen (NSOF)
Telefon 917 42 835
e-mail privat: arild.magnussen@hotmail.com

TEEKAY PETROJARL PRODUCTION

Tillitsvalgt Kjetil Mevik (DNMF)
Telefon: 76 15 00 19
Mobil: 922 21 210
e-mail privat: kjetil@mevik.no 


TRANSOCEAN ASA

Transocean Artic

Klubbleder John Magnar Sandvik (DNMF)
Telefon: 71 52 35 15
Mobil: 952 40 598
e-mail privat: sisu26@online.no

Transocean Searcher

Tillitsvalgt Jøran Andre Mannes (NSOF)
Telefon: 51 88 39 39
Mobil: 990 16 632
e-mail privat: j@mannes.as

Tillitsvalgt Vidar Andreas Toresen Bærøy (NSOF)
Mobil: 901 54 462
e-mail privat: vidar.a.toresen.b@online.no 

Transocean Leader

Tillitsvalgt Geir Børre Breivik (DNMF)
Mobil: 920 32 456
e-mail privat: 

Tillitsvalgt Christian Otterlei (DNMF)
Mobil:
e-mail privat: 

Transocean Spitsbergen

Tillitsvalgt Hege Jeanette Sichlau Kolberg (DNMF)
hege_kolberg@hotmail.com
907 54 123

Tillitsvalgt Tomas Vestre Slotsvik (DNMF)
Mobil: 977 09 352
e-mail privat: tvslots@online.no