TILLITSVALGTE

23.04.2015, sist endret 07.10.2020
DSOs tillitsvalgte, sortert per rederi

Akofs Seafarer
Styret:
Klubbleder (HTV): Jarle Medalen
e-mail privat: jarle_medalen@hotmail.com
Mobil: 94 36 06 71

Nestleder og TV: Tor Arve Reite
Mobil: 971 24 191
e-mail: t-reite@hotmail.com

Sekretær og TV: Ole Vestnes
e-post: olevestnes@hotmail.com
Telefon: 47311219


COSL DRILLING EUROPE

Klubbleder Ronny Tøvik (NSOF)
Mobil: 952 57 494
e-mail: ronny.tovik@cosl.no
COSL Innovator

Tillitsvalgt Kenneth Ingebrigtsen (NSOF)
Mobil: 916 76 457
e-mail: kenninge@online.no


COSL Pioneer

Tillitsvalgt Oddgeir Styve (DNMF)
Mobil: 917 18 134
e-mail: styven@online.no


COSL Promoter

Tillitsvalgt Marte Constanse Olsen (NSOF)
Mobil: 917 26 713
e-mail: marteconstanse@gmail.com


COSL Prospector

Tillitsvalgt Stein-Arne Harøy (DNMF)
Mobil: 901 63 620
e-mail: stein-arne.haroey@cosl.no

Tillitsvalgt Ina Eide (NSOF)
Mobil: 924 47 534
e-mail: ina.eide@cosl.no


DOLPHIN AS

Klubbleder Ivar Brekke (DNMF)
Mobil: 922 13 414
e-mail: DSO@dolphindrilling.no
e-mail: ivar.brekke@dolphindrilling.no


ISLAND OFFSHORE
Island Offshore Crewing AS

Island Offshore Crewing AS

Klubbleder: Leif Kjetil Lorentzen
Email: htv@dso-islandoffshore.com



Island Frontier

Tillitsvalgt Ulf Heimtoft (DNMF)
E-post: ulfheimtoft@gmail.com
Telefon: 90979167

Island Wellserver

Tillitsvalgt Peder-Andre Søvdsnes (NSOF)
E-post: peder@soevdsnes.com
Telefon: 91719656

Tillitsvalgt Leif Kjetil Lorentsen (DNMF)
E-post: leifkjetil@gmal.com
Telefon: 93043196


KNUTSEN OAS

HTV: Ørjan Rognsø
Email: orjan.rognso@enivest.net
Tlf: 97191351




ODFJELL DRILLING AS


Deepsea Atlantic
Hovedtillitsvalgt og klubbleder: Kristoffer Aambø
e-mail DSO: post@dso-odfjelldrilling.com
Mobil: 95 24 97 67

Tillitsvalgt og styremedlem Vidar Høyland(NSOF)
Ombord: 52 88 62 00
Mobil: 916 43 599
e-mail privat: vhoyland@dso-odfjelldrilling.com

Tillitsvalgt styremedlem Håkon Lunde (NSOF)
Mobil: 918 80 464
e-mail privat: hakon@webmail.no

Deepsea Nordkapp
Tillitsvalgt og nestleder styret Vidar Haltbakk (DNMF)
Ombord: 52 88 47 96 (spør etter Vidar)
e-mail DSO: vhaltbakk@dso-odfjelldrilling.com

Tillitsvalgt og vara styret Roger Skåtøy
Mobil: 412 09 751
e-mail DSO: post@dso-odfjelldrilling.com



Seadrill

Klubbleder Trond Kommedal
Email: kommisen@hotmail.com
Tlf: 93287814

Plasstillitsvalgt: Ingar Bøyum
Plasstillitsvalgt: Erik Midbøe

Plasstillitsvalgt: Roy Andre Solstrand (NSOF)
TLF: 99626755
Mail: solstrand66@gmail.com


OSM

Klubbleder Mattias Nilsson
mob: +46707511376
e-mail privat: mattiasnilsson@bahnhof.se

Tillitsvalgt Jan Moldal (DNMF)
Telefon: +47 97 71 44 50
E-mail: jamold@statoil.com
E-mail: gm_HDBTSL@statoil.com
E-mail privat: janmold@online.no


SAIPEM SPA

Scarebeo 8

Klubbleder Jimmy Kenneth Johansen (DNMF)
Mobil: 916 97 283
e-mail privat: jimmykjoh@hotmail.com

Tillitsvalgt
Mobil:
e-mail privat: 


Altera Infrastructure tidl. TEEKAY OFFSHORE CREWING AS

Navion Saga
Hoved Tillitsvalgt
Telefon:
e-mail privat: 

Kontakt for plattformsjefene Arild Magnussen (NSOF)
Telefon 917 42 835
e-mail privat: arild.magnussen@hotmail.com

Altera Infrastructure tidl. TEEKAY PETROJARL PRODUCTION

Tillitsvalgt Kjetil Mevik (DNMF)
Telefon: 76 15 00 19
Mobil: 922 21 210
e-mail privat: kjetil@mevik.no 


TRANSOCEAN ASA

Klubbleder: Trond Borg
trondborg1@hotmail.com
Trond.Borg@deepwater.com
Transocean Encourage

Nestleder: Tomas Vestre Slotsvik
tvslots@online.no
Tomas.Slotsvik@deepwater.com
Transocean Spitsbergen


Sekretær: Dagfinn Kristiansen
dagfinn@dk.no
Dagfinn.Kristiansen@deepwater.com

Plasstillitsvalgt: Yngve Ringdal
Yngve.Ringdal@deepwater.com
Transocean Encourage

Plasstillitsvalgt: Geir Bakkum
gbakku@online.no
Geir.Bakkum@deepwater.com
Transocean Encourage

Plasstillitsvalgt: Vidar Andreas Toresen Berøy
Vidar.Beroy@deepwater.com
Transocean Arctic

Geir Borre Breivik
geir.breivik@deepwater.com
Transocean Arctic

Plasstillitsvalgt: Jonny Egeberg Eide
Jonny.Eide@deepwater.com
Transocean Equinox

Plasstillitsvalgt: Oddgeir Gidske
oddgeir.gidske@deepwater.com
Transocean Spitsbergen

Plasstillitsvalgt: Jonna Kral
kjonna@live.se
KarinJonnaMalanie.Kral@deepwater.com
Leiv Eiriksson

Plasstillitsvalgt: Robert Nevstad
Robert.Nevstad@deepwater.com
Transocean Norge

Plasstillitsvalgt: Ørjan Solberg
Orjan.Solberg@deepwater.com
Transocean Enabler

Plasstillitsvalgt: Kenneth Strand
Kenneth.Strand@deepwater.com
Transocean Enabler

Plasstillitsvalgt: Ole Kristian Thorkildsen
Ole-Kristian.Thorkildsen@deepwater.com
Transocean Spitsbergen

Plasstillitsvalgt: Knut Tvede
Knut.Tvede@deepwater.com
Cat-d SWAT- Norway

Plasstillitsvalgt: Terje Vederhus
Terje.Vederhus@deepwater.com
Transocean Endurance

Plasstillitsvalgt: Anders Kristiansen
Anders.Kristiansen@deepwater.com
Leiv Eiriksson

Styremedlem: Kim Jomar Berg
KimJomar.Berg@deepwater.com
Transocean Enabler

Styremedlem: Frank Remi Maasbach
remimaasbach@hotmail.com
Transocean Enabler

Styremedlem: Joran Andre Mannes
Joran.Mannes@deepwater.com
Transocean Arctic

Styremedlem: Ole Christian Synnes
Ole.Synnes@deepwater.com
Transocean Spitsbergen

Plasstillitsvalgt, vara: Karl Einar Nybø
Karl.Nybo@deepwater.com
Transocean Equinox


MACRO OFFSHORE
HTV: Terje Løvdal
Tlf: 92600280
Epost: tloevdal@yahoo.no